Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Tokarz

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

  • Obróbka materiałów metalowych
  • Badanie obręczy i osi zestawów kołowych
  • Badanie magnetyczno-proszkowe
  • Wytwarzanie i regeneracja elementów wagonów
  • Prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe w specjalności operator maszyn skrawających, tokarz lub ukończony kurs
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Prosimy o przesyłanie zgłoszenia, klikając na poniższy link:

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Staff Partners, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Szkolenia - Staff Partners Payroll - Staff Partners Szkolenia - Staff Partners Praca tymczasowa - Staff Partners