Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Mechanik Samochodów ciężarowych

 Opis stanowiska:

  • Naprawa pojazdów ciężarowych na terenie Europy Zachodniej (naprawy wykonywane wyłącznie na drogach i parkingach)

Wymagania:

  • doświadczenie w naprawie samochodów ciężarowych
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system pracy 4 tygodnie pracy/1 tydzień wolnego oraz 8 tygodni pracy/ 2 tygodnie wolnego
  • zakwaterowanie i dojazd na koszt pracodawcy

Prosimy o przesyłanie zgłoszenia, klikając na poniższy link:

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Staff Partners, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Szkolenia - Staff Partners Payroll - Staff Partners Szkolenia - Staff Partners Praca tymczasowa - Staff Partners