REKRUTACJA PRACOWNIKÓW

O pozycji rynkowej i konkuren- cyjności firmy decydują zatrudnione w niej Talenty Right Staff - rekrutacja pracowników

PRACA TYMCZASOWA

Nowoczesne rozwiązania, dające możliwość elastycznego dostoso- wania wielkości zatrudnienia. Staff Partners

PAYROLL

Zewnętrzna administracja kadr i płac to standard dla coraz większej grupy przedsiębiorstw. Pay Staff

SZKOLENIA

Twoim najcenniejszym zasobem są ludzie - podnieś ich kwalifikacje! Training Staff

 

Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, kierunek Stosunki Międzynarodowe. Z zamiłowania do przekazywania wiedzy postanowiłem dodatkowo ukończył studium psychologiczno – pedagogiczne. Po obronie pracy magisterskiej postanowiłem, iż moja przygoda z nauką się nie zakończy – rozpocząłem studia doktoranckie w Kolegium Gospodarki Światowej w SGH. Obecnie przygotowuje się do otwarcia przewodu doktorskiego. Ukończyłem także roczną Akademię Młodych Dyplomatów. Pierwszą pracą rozpocząłem w trakcie studiów. Przez prawie dwa lata pracowałem w Microfinance Centre for CEE and NIS, organizacji międzynarodowej, pozarządowej propagującej przedsiębiorczość wśród ludzi najbiedniejszych, żyjących w krajach rozwijających się.  Współpracuje także z Narodowym Bankiem Polskim pisząc artykuły naukowo-szkoleniowe dla użytkowników Nbportal. Miałem przyjemność brać udział w dwóch projektach marketingowych organizowanych przez L`Oreal Polska oraz PTK Centertel, których celem było wyłonienie najskuteczniejszej strategii promocji marki na polskim rynku.

Interesuje się praktycznymi aspektami zarządzania firmą w biznesie krajowym i międzynarodowym. Dużą uwagę przywiązuje do zagadnień związanych z międzynarodowymi stosunkami ekonomiczno-politycznymi, przede wszystkim z krajami położonymi na wschód od Polski.

Interesuje mnie także dziennikarstwo ekonomiczne. Miałem przyjemność współpracować w tym zakresie z Gazetą Giełdy Parkiet. Również podczas miesięcznego pobytu w Wydziale Prasowym Ambasady Polskiej w Moskwie miałem okazję podnosić swoje kwalifikacje.

Wolne chwile lubię spędzać aktywnie, jednak dobra lektura oraz kino są mi równie bliskie.

Szkolę z zakresu zarządzania projektami, sztuki prezentacji, ekonomicznych aspektów rozwoju przedsiębiorstwa, skutecznej sprzedaży oraz negocjacji międzykulturowych. 

 Right Staff
Pay Staff
Training Staff
Praca tymczasowa - Staff Partners