W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie firm, instytucji oraz osób prywatnych na profesjonalne szkolenia Training Staff uruchomiło w 2007 roku cykl szkoleń otwartych i zamkniętych.

W naszej ofercie znajdują się także seminaria oraz warsztaty jak również doradztwo w zakresie przygotowywania profesjonalnych wystąpień publicznych.

Tematyka oferowanych przez nas szkoleń dotyczy zasad funkcjonowania w otoczeniu biznesowym, zdolności kierowania zespołem ludzi oraz doskonalenia swoich umiejętności. Szczegółowy zakres szkoleń znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Training Staff tworzą ludzie pełni pasji i zaangażowania w to co robią. Stanowimy doświadczony zespół, działający na rynku doradztwa personalnego od 2001 roku.

Doświadczenie rynkowe daje naszym Klientom gwarancję satysfakcji z udziału w szkoleniach oraz profesjonalną obsługę poszkoleniową.

Biorąc pod uwagę fakt, iż nasze społeczeństwo coraz częciej zmienia miejsce pracy oraz miejsce zamieszkania wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i w związku z tym w najbliższym czasie uruchomimy kursy e-learnigowe, których uczestnicy otrzymają certyfikaty poświadczające zdobytć przez nich wiedzę.

Organizowane przez nas szkolenia, warsztaty, seminaria jak również materiały szkoleniowe są przygotowywane także w języku angielskim. 

Szkolenia zamknięte organizujemy na terenie całej Polski w dogodnym dla Klienta terminie.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty.ANKIETA

Czy uważasz, że szkolenia są istotnym elementem motywacji pracowników?Które szkolenie chętniej byś wybrał/a?
Co wg. Ciebie przesądza o sukcesie szkolenia?
 
Rekrutacja - Staff Partners Praca tymczasowa - Staff Partners Payroll - Staff Partners