O  pozycji  rynkowej   i  konkurencyjności    firm    decydują zaangażowane    w   nia  Talenty

 

My wiemy jak je dla Państwa pozyskać!

  

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów proces rekrutacji nie musi być skomplikowany, długotrwały i kosztowny. Kluczem do sukcesu jest właściwe określenie profilu poszukiwanego kandydata oraz gwarantowana skuteczność działań naszych Konsultantów.

W zalezności od potrzeb oraz charakteru stanowiska możemy zaproponować Państwu standardową rekrutację i selekcję kandydatów, w przypadku wysokiej klasy specjalistów poszukiwania bezpośrednie natomiast w sytuacji gdy trudno jest ostatecznie zdefiniować potrzeby nowego stanowiska - metodą try & hire. Naszym podstawowym obszarem działania jest warszawski, łódzki i białostocki rynek pracy, a nasze biura zlokalizowane są w Warszawie oraz Białymstoku.

Jako doradztwo personalne działamy zawsze w oparciu o zasadę success fee, co oznacza, że ponosicie Państwo koszty tylko w przypadku zatrudnienia wybranego kandydata w Państwa firmie.

Na wszystkie usługi rekrutacji i doradztwa personalnego udzielamy gwarancji, której warunki sa zależne od metody poszukiwania kandydatów i specyfiki stanowiska.  

 

                                             Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

 

 

 
Praca tymczasowa - Staff Partners Payroll - Staff Partners Szkolenia - Staff Partners