Agencja pracy tymczasowej, doradztwo personalne – Warszawa, Białystok

Do Naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

 Opis stanowiska:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej,
  • zakładanie teczek osobowych,
  • przygotowywanie umów,
  • naliczanie wynagrodzeń,
  • rozliczanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych,
  • sporządzanie list płac,
  • prowadzenie pozostałych spraw związanych z zatrudnianiem pracowników tymczasowych.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac,
  • doświadczenie w naliczaniu płac oraz sporządzaniu dokumentów kadrowych,
  • bardzo dobra znajomości zagadnień z zakresu prawa pracy,
  • dobra znajomość programu Płatnik,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
  • dobra organizacja pracy,
  • dokładność oraz sumienność.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • benefity (karta sportowa, nauka języka angielskiego)
  • pracę na samodzielnym stanowisku,
  • niesamowitą atmosferę w pracy,
  • pracę w malowniczej części Warszawy (Saska Kępa)

Prosimy o przesyłanie zgłoszenia, klikając na poniższy link:

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Staff Partners, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO".

Szkolenia - Staff Partners Payroll - Staff Partners Szkolenia - Staff Partners Praca tymczasowa - Staff Partners