Agencja pracy tymczasowej, doradztwo personalne – Warszawa, Białystok

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Działu IT

 Zakres obowiązków:

  • koordynacja działań z obszaru wdrożeń i helpdesku - inicjowanie rozwiązań, wytyczanie planu prac, nadzór nad prawidłową realizacją,
  • regularna analiza potrzeb organizacji oraz proponowanie usprawnień podnoszących poziom świadczonych prac,
  • kierowanie zespołem oraz bieżące wsparcie w pracach wdrożeniowych,
  • wybór dostawców sprzętu i innych kooperantów zewnętrznych oraz uczestnictwo w negocjacjach handlowych,
  • opracowanie i realizacja budżetu IT,
  • administracja Active Directory, IBM Lotus Domino, IFS
  • przygotowywanie raportów i zestawień w języku zapytań Oracle SQL
  • podstawowa administracja Oracle 10g,
  • administracja systemu ERP IFS Applications (rozwiązywanie błędów systemowych, wgrywanie poprawek, testowanie nowych rozwiązań w systemie ERP IFS Applications, wsparcie użytkowaników systemu)
  • tworzenie i nadzorowanie kopii bezpieczeństwa,
  • wsparcie pracowników firmy w zakresie IT (software i hardware)
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z zakresu IT,
  • zarządzanie i monitorowanie sieci LAN/WiFi
  • zarządzanie majątkiem IT
  • realizacja polityki ochrony danych osobowych

    Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość środowiska MS Windows oraz Active Directory,
  •  bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość środowiska UNIX/LINUX
  • bardzo dobra znajomość architektury sprzętu komputerowego klasy PC,
  • praktyczna znajomość z zakresu sieci LAN (TCP/IP,IPsec, zarządzanie i konfiguracja urządzeń sieciowych),
  • bardzo dobra znajomość języka zapytań Oracle SQL
  • doświadczenie w zakresie administracji baz danych Oracle 10g,
  • doświadczenie w adminisgtracji systemów ERP ( mile widziana znajomość systemu IFS Applications)
  • mile widziane doświadczenie i wiedza w zakresie administracji serwerów IBM Lotus Domino,
  • wykształcenie wyższe (profil IT lub pokrewne)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność podejmowania decyzji oraz zarządzanie sytuacjami trudnymi,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i planistyczne
    umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność ustalania priorytetów.

    Oferujemy:
  • umowe o pracę
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szanse rozwoju

Prosimy o przesyłanie zgłoszenia, klikając na poniższy link:

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Staff Partners, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO".

Szkolenia - Staff Partners Payroll - Staff Partners Szkolenia - Staff Partners Praca tymczasowa - Staff Partners