Agencja pracy tymczasowej, doradztwo personalne – Warszawa, Białystok

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi Klienta

Zakres obowiązków:

  • Mailowo telefoniczna obsługa klientów
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania dotyczące zakupów, reklamacji, wysyłki zakupionych towarów
  • Reprezentowanie marki podczas kontaktu z Klientem

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wielozadaniowość oraz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (8.00 – 16.30, 12.30 – 21.00 oraz co drugi weekend 9.00 – 17.00
  • Gwarantowane 2 dni wolne w tygodniu.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Karta lunchowa do wszystkich punktów gastronomicznych
  • Karta zniżkowa na zakupy w sklepach wszystkich marki
  • Karty sportowe i rekreacyjne
  • Nagrody dla Pracownika Miesiąca oraz Pracownika Kwartału
  • Program szkoleń wstępnych i rozwojowych
  • Bonusy za polecenie nowych pracowników
  • Codzienna dostawa świeżych owoców
  • Sesje masażu
  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie
  • Szerokie możliwości rozwoju, również globalnie (ponad 95% procesów rekrutacyjnych to rekrutacje wewnętrzne)
  • Doskonale skomunikowane, nowoczesne biuro w Centrum Warszawy z licznymi strefami wypoczynku.

To właśnie na Ciebie czkeamy :)

Prosimy o przesyłanie zgłoszenia, klikając na poniższy link:

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Staff Partners, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO".

Szkolenia - Staff Partners Payroll - Staff Partners Szkolenia - Staff Partners Praca tymczasowa - Staff Partners