Agencja pracy tymczasowej, doradztwo personalne – Warszawa, Białystok

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Technik Elektronik

 Zakres obowiązków:

  • wsparcie techniczne (poprzez telefon/mail) dla klientów (w montażu elektroniki samochodowej takiej jak czujniki parkowania, alarmy samochodowe, moduły specjalne)
  • tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej (m.in. instrukcji montażu, w tym pisanie tekstu, wykonywanie zdjęć, czytanie rysunków technicznych),
  • badania u klientów z rejonu Warszawy (głównie wizualne) samochodów i sprawdzanie kompatybilności z produktami (demontaż niektórych elementów wyposażenia wnętrza samochodu)
  • docelowo po dłuższym okresie zatrudnienia i zdobyciu doświadczenia samodzielny montaż elektroniki samochodowej oferowanej przez firmę,
  • wsparcie szroleniowe dla montażystów u klienta,
  • sporadycznie wyjazdy służbowe (do klienta), z reguły na terenie Warszawy i w godzinach pracy.
  • sprawdzanie zasadności reklamacji (testowanie i ocena reklamowanych produktów)

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie - najlepiej techniczne z zakresu elektroniki
  • Optymalnie przynajmniej 2 lata doświadczenia związanego z montażem instalacji elektrycznej w branży motoryzacyjnej/ produkcyjnej/ innej (elektronik).
  • Chęć do rozwoju i uczenia się, otwartość na kontakty, umiejętność pracy pod presją, kreatywność, wysoka kultura osobista

Atutem będzie:

  • znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Do pensji dochodzi stała premia zadaniowa do 40% - zależy ona od wykonania określonych na początku miesiąca zadań, oraz wyniku w danym miesiącu firmy (zadania określone przez pracownika i przełożonego)
  • Bogaty pakiety medyczny po 3 miesięcznym okresie próbnym (dostęp do wszelkich specjalistów i badań w cenie pakietu)

Chcesz rozwinąć swoje umiejętności lub zdobyć cenne doświadczenie?

Czekamy na zgłoszenie!

Prosimy o przesyłanie zgłoszenia, klikając na poniższy link:

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Staff Partners, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO".

Szkolenia - Staff Partners Payroll - Staff Partners Szkolenia - Staff Partners Praca tymczasowa - Staff Partners