Agencja pracy tymczasowej, doradztwo personalne – Warszawa, Białystok

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opiekun/ka w żłobku Mokotów/ Wawer

Zakres obowiązków:

  • opieka nad dziećmi i towarzyszenie w rozwoju dzieciom
  • pomoc przy podstawowych czynnościach higienicznych
  • pomoc przy karmieniu i przebieraniu dzieci
  • utrzymanie porządku w sali

Wymagania:

  • odbyte 160 godz. szkolenie dla opiekuna dziennego lub doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat 3 przez okres co najmniej 12 miesięcy bezpośrednio przed podjęciem zatrudnienia jako dzienny opiekun

lub

  • kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego

lub

  • wykształcenie średnie oraz:

- co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w

wieku do lat 3 lub

- przed zatrudnieniem jako opiekun w żłobku odbyte 280 -

godzinne szkolenia, z czego co najmniej 80 godzin w formie

zajęć praktycznych, polegających na sprawowaniu opieki

nad dzieckiem pod kierunkiem opiekuna

Mile widziane osoby w tracie studiów, kursów lub nauki policealnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, premię
  • dogodną lokalizację pracy do wyboru : Wawer lub Mokotów
  • pracę w miłej atmosferze

Prosimy o przesłanie CV na maila: bajbak@staffpartners.pl

Prosimy o przesyłanie zgłoszenia, klikając na poniższy link:

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Staff Partners, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO".

Szkolenia - Staff Partners Payroll - Staff Partners Szkolenia - Staff Partners Praca tymczasowa - Staff Partners