Lider Obszaru – Brygadzista/tka

Dla jednego z naszych Klientów – firmy specjalizującej się w projektowaniu i produkcji cewek, czujników i włączników – poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok, Nowe Miasto

Obowiązki:

  • koordynacja pracy podległego zespołu
  • realizowanie zadań powierzonych przez koordynatora produkcji
  • planowanie i raportowanie pracy zespołu produkcyjnego
  • przygotowanie stanowisk produkcyjnych do zapewnienia ciągłości realizacji planów produkcyjnych
  • nadzór nad dokumentacją technologiczną, monitorowanie braków, uruchamianie oraz doskonalenie procesu produkcyjnego
  • współpraca z działem Jakości

Oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
  • gotowość do pracy  w systemie trzyzmianowym
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • umiejętność pracy pod presją
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • mile widziana znajomość narzędzi wykorzystywanych w produkcji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowę o pracę i przejrzysty system wynagradzania
  • posiadamy szeroki wachlarz benefitów
  • gwarantujemy pracę w bezpiecznych warunkach w nowoczesnym parku maszynowym

To apply for this job please visit staffpartners.elementapp.ai.

Job Location
Call Us: +48 886 971 974