Pracownik magazynu przy sklepie (sprzęt do grillowania)

  • Temporary
  • Warszawa (Anin)
  • Posted 1 week ago
  • w okresie próbnym 30 brutto PLN / Hour

Aktualnie dla jednego z Klientów – lidera w obszarze sprzedaży urządzeń do grillowania oraz akcesoriów – poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Anin

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o ekspozycję towaru.
  • Przyjmowanie dostaw.
  • Organizacja przestrzeni magazynowej.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Odpowiedzialność, skrupulatność, zaangażowanie.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.
  • Dużym atutem będzie pasja do gotowania/grillowania.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej w okresie próbnym,
  • Stawkę 30 zł/h brutto,
  • Umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu na stanowisko sprzedawcy sprzętu do grillowania.
  • Atrakcyjną lokalizację : 100m od stacji PKP Warszawa Anin.

To apply for this job please visit staffpartners.elementapp.ai.

Job Location
Call Us: +48 886 971 974