Monter – Instalator

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – Polskiej firmy produkującej myjnie samochodowe – poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy : Praca głównie na wyjazdach służbowych na terenie Polski

Zakres obowiązków:

  • Montaż urządzeń myjących na podstawie dokumentacji technicznej,
  • Montaż wyposażenia w pomieszczeniu technicznym na podstawie dokumentacji technicznej,
  • Montaż wyposażenia hali myjni na podstawie dokumentacji technicznej,
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych i hydraulicznych,
  • Współpraca z pracownikami działu.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia SEP do 1kV ( mile widziane ,nie jest wymagane)
  • znajomość elektryki, mechaniki, hydrauliki, pneumatyki, elektroniki,
  • doświadczenie w pracy z narzędziami,
  • zdolności manualne,
  • praktyczne doświadczenie w montażu,
  • dobra organizacja pracy, solidność i dokładność,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • chęci do pracy.

Oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy, telefon komórkowy
  • Pakiet medyczny
  • Pracę pełną wyzwań.
  • Wynagrodzenie 6000 -10 000 brutto

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę staffpartners.elementapp.ai.

Miejsce pracy
Zadzwoń: 886 971 974