REKRUTACJA PRACOWNIKÓW BIAŁYSTOK

Zajmujemy się rekrutacją oraz selekcją pracowników do firm z wielu branż i od wielu lat docieramy do odpowiednich kandydatów na rynku pracy. Nasze usługi proponujemy także na terenie Białegostoku i województwa podlaskiego. Gwarantujemy solidnie przeprowadzoną rekrutację pracowników niezależnie od branży. Pomagamy pozyskiwać odpowiednich i wartościowych kandydatów na wolne stanowiska.

REKRUTACJE PRACOWNIKÓW - BIAŁYSTOK

Podstawą każdego projektu rekrutacyjnego jest opracowanie profilu idealnego kandydata oraz ustalenie wymagań stawianych kandydatom. Na tym etapie ściśle współpracujemy ze zleceniodawcą, by poznać jego konkretne potrzeby i oczekiwania.

Następnie formujemy profil pracownika, który obejmuje niezbędne kompetencje, wymagane wykształcenie i doświadczenie. Wyróżniamy kluczowe cechy, które są pożądane u osób poszukiwanych na dane stanowisko, a także pozyskać informacje o umiejętnościach dodatkowych.

Kolejne kroki – jak m.in. sprawdzenie aktualności danych czy wstępna selekcja – realizujemy samodzielnie, by finalnie przygotować oraz przedstawić Klientowi raport zawierający profile oraz opisy najlepszych, rekomendowanych przez naszych specjalistów spośród pozyskanych Kandydatur. Za cały proces rekrutacji pracowników odpowiada nasza załoga.

Stosujemy różne strategie rekrutacyjne, które dostosowujemy do branży oraz do specyfiki kandydatów. Dbamy przy tym o komfort, dyskrecję i bezpieczeństwo na każdym etapie.

Doradztwo personalne
– kompleksowe wsparcie

Zapewniamy także doradztwo personalne i pomoc na każdym etapie rekrutacji. Służymy wiedzą, doświadczeniem i pomocą, by efekt naszej współpracy oznaczał sukces dla każdej strony – zleceniodawcy, pracownika oraz dla nas.

Rekrutacje pracowników
– praca w Białymstoku

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnie prowadzonymi projektami dotyczącymi rekrutacji pracowników w Białymstoku. Prowadzone rekrutacje dotyczą między innymi:

  • pracowników linii produkcyjnych,
  • pracowników magazynów,
  • specjalistów technicznych,
  • personelu biurowego
  • handlowców.

Zapraszamy do współpracy.
Nasze biura znajdują się w Warszawie oraz Białymstoku.

Zadzwoń: 886 971 974