agencja zatrudnienia
Staff Partners

Staff Partners to agencja zatrudnienia, która łączy pracodawców z pracownikami.
Pomagamy firmom znaleźć najlepszych pracowników, z kolei kandydatom do pracy
odpowiadające ich kwalifikacjom zatrudnienie.

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat – naszym największym atutem jest zgrany i pracujący ze sobą od wielu lat zespół doświadczonych i kompetentnych ekspertów. Korzystamy też z nowoczesnych narzędzi i metod pracy. Rekomendacje firm, z którymi współpracujemy, potwierdzają naszą skuteczność. Tworzenie długotrwałych relacji zapewnia obopólne korzyści.

Nasza agencja pośrednictwa pracy cieszy się zaufaniem Klientów, którzy dzięki nam zyskują doskonałych pracowników zarówno w zakresie pracy tymczasowej, jak i w ramach tradycyjnej rekrutacji. Współpracę z Klientem opieramy na budowaniu partnerskich relacji, poznaniu potrzeb, rzetelnej obsłudze i przejrzystej ofercie cenowej.

Podstawowe obszary działania Staff Partners

Nasze podstawowe obszary działania to mazowiecki i podlaski rynek pracy. Uzupełnimy braki kadrowe, znajdziemy pracowników stałych lub tymczasowych, dostosujemy poziom zatrudnienia do potrzeb Twojej firmy – m.in. do sezonowości zleceń. Z nami możesz bezpiecznie prowadzić i rozwijać swój biznes. Naszym atutem jest partnerstwo i rekomendacje naszych Klientów.

Agencja pracy Staff Partners gwarantuje:

  • kompleksowe wsparcie,
  • oszczędność i efektywność,
  • szybki dostęp do pracowników – gotowych do podjęcia pracy od zaraz,
  • bezpieczeństwo prawne,
  • wysoki standard obsługi.

Jak działa nasza agencja zatrudnienia?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów, proces rekrutacji nie musi być skomplikowany, długotrwały i kosztowny. Kluczem do sukcesu jest właściwe określenie profilu poszukiwanego kandydata oraz gwarantowana skuteczność działań naszych Konsultantów.

Przede wszystkim niezbędne jest określenie potrzeb i wymagań stanowiska – przed rozpoczęciem procesu rekrutacji dokładnie przeanalizujemy i omówimy potrzeby firmy, a także określimy wymagania, jakie powinien spełniać kandydat.

Następnie zajmujemy się zredagowaniem oraz publikacją ogłoszenia, które zawiera informacje dotyczące wymagań, zakresu obowiązków oraz oczekiwanych kwalifikacji i doświadczenia.

Działamy w social mediach, docierając również do kandydatów nieposzukujących aktywnie pracy. Po otrzymaniu aplikacji prowadzimy spotkania oraz wstępną selekcję i wybieramy kandydatów, którzy spełniają podstawowe wymagania. Kolejne kroki to selekcja oraz weryfikacja referencji.

Działamy w oparciu o success fee

Jako doradztwo personalne działamy w oparciu o zasadę success fee, co oznacza, że ponosicie Państwo koszty tylko w przypadku zatrudnienia wybranego kandydata w Państwa firmie. Na wszystkie usługi rekrutacji i doradztwa personalnego udzielamy gwarancji, której warunki zależą od metody poszukiwania kandydatów i specyfiki stanowiska. 

 

Zachęcamy do kontaktu.
Poznamy Twoje potrzeby i znajdziemy najkorzystniejszy model współpracy
oraz rozwiązanie dla Twojej firmy.

Zadzwoń: 886 971 974