REKRUTACJA PRACOWNIKÓW WARSZAWA

Standardowa rekrutacja i selekcja pracowników pozwalają dotrzeć do kandydatów aktywnych na rynku pracy. Warszawa jest bardzo dynamicznym, prężnie rozwijającym się i chłonnym rynkiem. To miasto, w którym pracodawcy starają się pozyskiwać doświadczonych i utalentowanych pracowników. Wyłonimy i pozyskamy najlepszych kandydatów.

Najczęściej poszukiwania rozszerzamy również o ogłoszenia publikowane w prasie regionalnej i ogólnopolskiej, na stałe współpracujemy z najlepszymi internetowymi portalami pracy, uczelniami wyższymi, urzędami pracy, stosujemy inne niekonwencjonalne metody. Korzystamy także z nowoczesnych narzędzi – m.in. z mediów społecznościowych.

Zapewniamy wsparcie ekspertów rekrutacji, którzy pomogą zbudować kompetentny zespół niezależnie od profilu i potrzeb Twojej firmy.

Agencja pracy – Warszawa.
Rekrutacja krok po kroku

Pierwszym etapem projektu rekrutacyjnego jest stworzenie, wspólnie z Klientem, profilu kandydata oraz określenie niezbędnych wymagań stawianych potencjalnym pracownikom.

W drugim etapie nasi konsultanci weryfikują istniejąca bazę danych kandydatów oraz selekcjonują nadesłane aplikacje, a następnie, podczas wstępnej rozmowy telefonicznej z wybranymi kandydatami, weryfikują zawarte w nich dane.

W trakcie trzeciego etapu, podczas bezpośredniego spotkania z wybranym Kandydatem, przeprowadzany jest wywiad mający na celu pozyskanie szczegółowych danych dotyczących przebiegu kariery zawodowej, a także określenie umiejętności i predyspozycji do objęcia stanowiska. W zależności od potrzeb sprawdzamy też referencje, przeprowadzamy testy sprawdzające predyspozycje zawodowe i znajomość języka obcego, badamy profil osobowościowy czy poziom motywacji.

W czwartym etapie następuje sporządzenie i przesłanie raportu zawierającego opis profili najlepszych, rekomendowanych kandydatów. Piąty etap to spotkania z wybranymi spośród zarekomendowanych kandydatów z osobą odpowiedzialną ze strony Klienta. 

Doradztwo personalne – Warszawa.
Kogo często rekrutujemy?

  • menedżerów wyższego i średniego szczebla,
  • pracowników instytucji publicznych i europejskich,
  • specjalistów technicznych,
  • specjalistów bez kompetencji menedżerskich,
  • personel biurowy i asystencki
  • pracowników linii produkcyjnych.

Satysfakcja obu stron to nasz priorytet

Projekt kończy się w momencie podpisania umowy pomiędzy Klientem a wybranym Kandydatem. Na każdym etapie obu zaangażowanym stronom służymy swoją pomocą i doświadczeniem, by z efektu naszej pracy zadowolony był zarówno Pracodawca, jak i Pracownik.

Usługi rekrutacyjne – Warszawa

Realizujemy usługi rekrutacji m.in. na terenie Mazowsza. Udzielamy na nie gwarancji, której warunki zależą od metody poszukiwania kandydatów i specyfiki stanowiska. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy, a ustalimy szczegóły.

Zapraszamy do współpracy.
Nasze biura znajdują się w Warszawie oraz Białymstoku.

Zadzwoń: 886 971 974