Praca tymczasowa BIAŁYSTOK

Praca tymczasowa to wykonywanie różnych zadań przez okres nie dłuższy niż określony w przepisach. Może to być praca o charakterze sezonowym, doraźnym lub okresowym na rzecz danego przedsiębiorcy. Oferujemy swoje usługi pracodawcom oraz potencjalnym pracownikom.

Formę zatrudnienia na krótki okres doceniają studenci oraz uczniowie ostatnich klas szkół średnich, a także osoby, które chcą dorobić do domowego budżetu. Duże możliwości stwarza praca tymczasowa w Białymstoku – stolicy województwa podlaskiego. Elastyczne formy zatrudniania oznaczają duże możliwości na znalezienie zajęcia dodatkowego lub czasowego.

OFERTY PRACY TYMCZASOWEJ W BIAŁYMSTOKU

  Agencja pracy – Białystok

  Jako agencja pracy tymczasowej zatrudniamy pracowników tymczasowych na podstawie umowy o pracę tymczasową, a następnie delegujemy ich do wykonywania pracy u tzw. pracodawcy użytkownika. Gwarantujemy przejrzyste umowy, możliwość elastycznego dostosowania wielkości zatrudnienia.

  Na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych znajdziesz aktualne ogłoszenia o pracy tymczasowej w Białymstoku. Częste wakaty to między innymi pracownik produkcji, magazynier, operator maszyn tekstylnych, inżynier wsparcia technicznego i inne.

  Korzyści ze współpracy ze Staff Partners

  W ramach tej usługi sprawy administracyjne – jak m.in. naliczanie i wypłata wynagrodzeń, kwestie urlopowe, odprowadzenie podatku oraz składek ZUS – prowadzą nasi specjaliści. Zajmujemy się całym procesem rekrutacji i selekcji pracowników, co pozwala firmom zaoszczędzić czas i zasoby na znalezienie odpowiednich pracowników.

  Pracownik zyskuje zatrudnienie na wybrany przez siebie okres, a pracodawca odpowiednio dobrany personel w zależności od potrzeb. Z kolei formalnościami zajmuje się Staff Partners.

  Nasza agencja pracy w Białymstoku oferuje kompleksowy wachlarz usług – zachęcamy do kontaktu w celu ustaleniu szczegółów.

  AGENCJA PRACY SUWAŁKI - ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

  Zadzwoń: 886 971 974