Specjalista/tka ds. przygotowania inwestycji

  • Tymczasowa
  • Warszawa
  • Opublikowano 2 miesiące temu
  • od 5500 zł brutto PLN / Miesiąc

Dla jednego z naszych Klientów – spółki specjalizującej się głównie w kompleksowych usługach energetycznych i multitechnicznych dla obiektów przemysłowych, komercyjnych i logistyczno magazynowych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Kompletowanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi dokumentami formalno- prawnymi, w tym pozyskiwanie niezbędnych decyzji (środowiskowych/lokalizacyjnych/pozwoleń na budowę/ zgłoszeń robót), zgód właścicielskich i umów, prowadzenie negocjacji w zakresie udostępnienia terenu, umożliwiające realizację zadania zgodnie z założonym budżetem,
  • Koordynacja i przygotowanie dokumentacji projektowej, formalno-prawnej oraz robót wykonawczych do realizacji pod względem budżetowym, terminowym, formalno-prawnym oraz zapewnienia materiałów do wykonania zadania,
  • Przygotowanie wniosków zakupowych i opisów przedmiotu zamówienia wraz z niezbędnymi dokumentami na wyłonienie wykonawców koncepcji, dokumentacji projektowych i wykonawców robót budowlanych,
  • Dokonywanie wyceny zadań inwestycyjnych oraz przygotowanie harmonogramów dla opracowania koncepcji, dokumentacji projektowych, pozyskania dokumentów formalno-prawnych i realizacji. Ścisła weryfikacja i monitoring harmonogramów,
  • Archiwizacja dokumentów formalno-prawnych zadań inwestycyjnych,
Wymagania:
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Sprawna obsługa komputera.
Atutem będzie:
  • Wiedza z zakresu procesu przygotowania inwestycji liniowych, znajomość przepisów prawnych dotyczących procesu inwestycyjnego, w szczególności: ustawy Prawo budowlane, ustawy o gospodarce nieruchomościami, ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, ustawy o ochronie środowiska, Prawa energetycznego i odpowiednich przepisów wykonawczych.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku (czas pracy od 7:00-15:00)
  • Atrakcyjną lokalizację biura – Warszawa – Plac Unii Lubelskiej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę staffpartners.elementapp.ai.

Miejsce pracy
Zadzwoń: 886 971 974